Najave i događanja

Online radionica na temu ''Asertivnost: ključ uspješne komunikacije''

Ured za upravljanje karijerama Sveučilišta u Splitu organizira online radionicu u sklopu 14. Tjedna psihologije na temu ''Asertivnost: ključ uspješne komunikacije'', koja će se održati  u petak, 19. veljače od 13 do 14 sati putem platforme MS Teams. Asertivnost nam pomaže da zadržimo i učvrstimo naše samopoštovanje te u mnogim situacijama dobijemo ono što želimo. Isto tako, omogućava nam izgradnju zdravih odnosa s drugim ljudima, povećava sposobnost suočavanja sa sukobima i kritikom, razvija toleranciju i omogućava da konstruktivno reagiramo na tuđu ljutnju. Kroz teorijski i praktični dio radionice studenti će imati priliku osvijestiti svoj stil komunikacije te uvježbati pojedine tehnike asertivne komunikacije.

Broj sudionika je ograničen te je obavezna prijava preko mail adrese savjetovanje@unist.hr.