Najave i događanja

Potpisan Sporazum o suradnji između Filozofskog fakulteta u Splitu i Agencije za odgoj i obrazovanje

Svečano potpisivanje Sporazuma o suradnji između Filozofskog fakulteta u Splitu i Agencije za odgoj i obrazovanje održano je u četvrtak, 22. travnja, u prostorijama Fakulteta. Dekanica izv. prof. dr. sc. Gloria Vickov i ravnateljica Agencije, dr. sc. Dubravka Brezak Stamać, potpisale su, u ime institucija koje zastupaju, Sporazum o međusobnoj suradnji u području odgoja i obrazovanja i stručne djelatnosti koju zajednički ili pojedinačno organiziraju ili provode sporazumne strane te u ostalim oblicima suradnje od zajedničkog interesa.

Sporazumom je predviđena suradnja na realizaciji programa i projekata iz područja odgoja i obrazovanja, stručnog usavršavanja i cjeloživotnog obrazovanja odgojno-obrazovnih radnika te zajednička organizacija i sudjelovanja na konferencijama, stručnim skupovima i edukacijama, kao i stručno-istraživačkim projektima i istraživačkim aktivnostima.