Najave i događanja

Prvo ovogodišnje predavanje iz ciklusa Talk&Grow "U potrazi za poslom"

S fakulteta na posao san je svakoga tko utroši dobre tri, pet ili više godina da bi se obrazovao za svoje zanimanje. Nemali broj studenata radi i tijekom studija. Koje su strategije pronalaženja posla, i to posla s kojim ćemo biti zadovoljni? Kako se pisanim i usmenim putem kvalitetno predstaviti poslodavcu i istaknuti se između drugih kandidata? Saznajte na interaktivnom predavanju "U potrazi za poslom" koje će vas pripremiti za uspješan start na tržištu rada! Aktivnost je namijenjena studentima Sveučilišta u Splitu ili onima koji su unutar posljednjih godinu dana diplomirali, a nezaposleni su.

Prvo ovogodišnje predavanje iz ciklusa Talk&Grow održat će se 1. listopada s početkom u 12 sati u Uredu za studentski standard i sport, Zrinsko-Frankopanska 38. Voditeljica radionice je mr. sc. Maja Frapporti-Roglić, profesorica psihologije zaposlena u CISOK-u – Centru za informiranje i savjetovanje o karijeri. Niz godina bavi se individualnim i grupnim karijernim savjetovanjem studenata, nezaposlenih, učenika osnovnih i srednjih škola i njihovih roditelja, te zaposlenih koji razmišljaju o promjeni u karijeri, odnosno izboru karijere. Drži radionice o strategijama donošenja karijernih odluka, procjene vlastitih potencijala, socijalnim vještinama važnima za uspjeh u svijetu rada itd.

Zbog epidemioloških mjera i interaktivnosti predavanja broj sudionika je ograničen i obavezne su prijave na: savjetovanje@unist.hr.