Najave i događanja

RADIO KAMPUS SLAVI 5 GODINA RADA

Svi koji su svoje radio prijemnike namjestili na frekvenciju 104,1 MHz znaju zašto je više nemaju namjeru od tamo micati. Radio Kampus nije običan radio. Radio Kampus je radio stanica koja Vas svako malo poškaklja po ušima i potom natjera osmjeh na lice. To je moment koji je nedostajao radijskom prostoru grada Splita i učinio naš grad malo urbanijim mjestom na svijetu i zato im hvala.

A uz sve rečeno, Radio Kampus u subotu, a gdje drugdje nego na, sveučilišnom kampusu od 18 do 23 sata, slavi svoj peti rođendan.

Sve kreće s Røløm. Rølø je splitski sastav koji od 2015. uspješno kombinira indie punk rock s elektronskim zvukom. Osim Røla nastupa i acoustic duo The smoothest, Djigibaoo - nove nade splitske glazbene scene, a rasplesat će vas i DJ dBart.

Pivo se toči po studentskim cijenama, a umjetso ulaznice morate imati dobru volju.