Najave i događanja

SEA-EU objavljuje novi natječaj za umrežavanje istraživača unutar alijanse

SEA-EU ured Sveučilišta u Kielu raspisuje natječaj za povezivanje mladih istraživača te nastavnika za umrežavanje s drugim SEA-EU istraživačima i nastavnicima.

Cilj projekata je uspostaviti ili ojačati istraživačku i/ili nastavnu suradnju između partnerskih sveučilišta SEA-EU. Za potrebe ovog natječaja, osigurat će se sredstva za putovanja u vrijednosti do 3000 €.

Period provedbe projekata je od 1. studenog 2022. do 31. ožujka 2023.,a prihvatljivi troškovi su troškovi putovanja za istraživače iz Kiela, istraživače iz druge SEA-EU destinacije i financiranje rada istraživača ili studenta pri Sveučilištu u Kielu.

Prijave će službeno ocjenjivati projektni ured SEA-EU@CAU i voditelji Servisnog centra za akademske i međunarodne poslove Sveučilišta u Kielu, imajući na umu sljedeće kriterije:

(i) Kvaliteta planiranog rada
(ii) Sveukupni očekivani učinak i ishod
(iii) Kvaliteta SEA-EU povezanosti
(iv) Izvedivost vremenskog okvira i traženog proračuna

Rok za prijavu je 30. rujna 2022.
Za više informacija posjetite stranicu: https://sea-eu.org/cau-seed-funding/

Popratni dokumenti (u prilogu objave):

• Pravila natječaja
  • Prijava