Najave i događanja

Znanstveno-stručna konferencija „Mehanizmi prepoznavanja nasilja u obitelji i društveno-pravni odgovori“

Sveučilišni odjel za forenzične znanosti u suradnji sa Skloništem za djecu i odrasle, žrtve nasilja u obitelji Caritasa Splitsko-makarske nadbiskupije organizira znanstveno-stručnu konferenciju „Mehanizmi prepoznavanja nasilja u obitelji i društveno-pravni odgovori“, koja će se održati 25. i 26. studenog 2021. u Multifunkcionalnoj dvorani (Sjeverni toranj na Kampusu), Ruđera Boškovića 31.

Pozivnica i program su u prilogu obavijesti, uz napomenu da su u popodnevnom programu predviđene radionice isključivo za studente prve godine Preddiplomskog studija forenzike.

Sukladno epidemiološkim mjerama, broj sudionika je ograničen te su svi sudionici  obvezni organizatoru predočiti EU digitalnu COVID potvrdu.
Molimo stoga da na linku u nastavku prijavite svoj dolazak najkasnije do 23. studenog 2021.

Foto: Unsplash

Vezani dokumenti