Nastupni posjet gradonačelnika Puljka Sveučilištu u Splitu

U nastupni posjet Sveučilištu u Splitu u ponedjeljak, 14. lipnja, došao je gradonačelnik Grada Splita prof. dr. sc. Ivica Puljak sa svojim zamjenicima Bojanom Ivoševićem i Antonijom Kuzmanićem, koje je tom prigodom u Vijećnici Senata primio rektor prof. dr. sc. Dragan Ljutić s prorektorima prof. dr. sc. Tomislavom Kilićem, prof. dr. sc. Leandrom Vranješ Markić, prof,. dr. sc. Goranom Kardumom, izv. prof. dr. sc. Željkom Radićem i prof. dr. sc. Đurđicom Miletić, glavnim tajnikom Filipom Klarićem-Kukuzom, pročelnicom Ureda Ivanom Pletković, voditeljicom Odjela za financijsko poslovanje i računovodstvo Jelenom Hrgom te Marijanom Bašićem, projektnim managerom Studentskog centra i koordinatorom za infrastrukturne projekte.

Rektor Ljutić je naglasio važnu ulogu Sveučilišta kao središta znanosti i znanja u našem gradu te upoznao novoizabranog gradonačelnika s planiranim projektima. Gradonačelnik Puljak se osvrnuo na izvrsne rezultate Sveučilišta i dobro pozicioniranje na svjetskim znanstvenim ljestvicama. Prilikom susreta izražena je obostrana želja za nastavkom dobre suradnje ovih dviju institucija kao bitne osnovice za razvoj grada pod Marjanom.