Natječaj za potporu kolaborativnim istraživanjima unutar SEA-EU alijanse

Uz podršku Ministarstva znanosti i obrazovanja, Sveučilište u Splitu je raspisalo Natječaj za potporu kolaborativnim istraživanjima unutar SEA-EU alijanse.

Cilj Natječaja je potaknuti i podržati znanstveno-istraživačke suradnje sa znanstvenicima i istraživačima SEA-EU alijanse te ih projektno organizirati kako bi postali osnovica za nove zajedničke projekte.
Prijavljeni kolaborativni istraživački projekt treba biti u skladu s misijom i vizijom SEA-EU alijanse objavljenoj na internetskoj stranici sea-eu.org/mission-statement/.
U priznate troškove ulaze (kategorije troška):
- troškovi objave zajedničkih znanstvenih radova,
- trošak mobilnosti s ciljem provedbe projekta,
- potrošni materijal (isključivo kada je direktno povezan s ostvarenjem cilja projekta),
- vanjske usluge (primjerice studentski ugovor, prijevod članka itd., isključivo one koje su direktno povezane s ostvarenjem cilja projekta).

Ukupan iznos osiguranih financijskih sredstava za potpore kolaborativnim istraživačkim projektima iznosi 150.000,00 kn. Pri čemu je maksimalni iznos individualne potpore po pojedinom prijavljenom kolaborativnom istraživačkom projektu 15.000 kn.

Za prijavu na Natječaj voditelj projekta na Sveučilištu u Splitu obvezno treba ispuniti elektronički obrazac i poslati elektroničku poruku sa svom pratećom dokumentacijom (adresa elektroničke pošte je seaeu@unist.hr) na engleskom jeziku.

Prijave se mogu podnijeti zaključno do 15. travnja 2021. godine do 12.00 sati.

Rok za provedbu, dovršetak i dostavu izvještaja je 15. studenog 2021. godine.

Detaljan natječaj možete pročitati ovdje.

Ostala natječajna dokumentacija:

·         Prijavni obrazac,
·         SEA-EU Misija,
·         Pismo suradnje (Letter of intention),
·         Plan suradnje (u slobodnoj formi),
·         Životopis,
·         Tablica za prijavu proračuna projekta (u zadanoj formi)