Natječaj za radna mjesta

Sveučilište u Splitu raspisuje NATJEČAJ za radna mjesta

1. Viši asistent / poslijedoktorand (1 izvršitelj) na Centru izvrsnosti za znanost i tehnologiju – integracija Mediteranske regije – STIM na Sveučilištu u Splitu; projekt STIM-REI (istraživanje, inovacija i edukacija);  na određeno vrijeme u nepunom radnom vremenu (dodatni rad sukladno  članku 61. stavku 3. Zakona o radu).

2. Viši asistent / poslijedoktorand (1 izvršitelj) na Centru izvrsnosti za znanost i tehnologiju – integracija Mediteranske regije – STIM na Sveučilištu u Splitu; projekt STIM-REI (istraživanje, inovacija i edukacija);  na određeno vrijeme u nepunom radnom vremenu, u trajanju od jedne (1) godine uz mogućnost produljenja toga roka do kraja provedbe projekta.

Uvjeti za oba radna mjesta:

- sukladno Zakonu o znanstvenoj djelatnosti i visokom obrazovanju, Statutu Sveučilišta u Splitu te općim aktima Sveučilišta koja se odnose na izbor u znanstveno-nastavna, nastavna i suradnička radna mjesta

- završen poslijediplomski sveučilišni studij iz tehničkih ili prirodnih znanosti

- napredno poznavanje rada na računalu

- izvrsno znanje engleskog jezika.

Prednost pri zapošljavanju: https://gov.hr/moja-uprava/branitelji/zaposljavanje/prednost-pri-zaposljavanju/403

Sve informacije nalaze se u dokumentu u prilogu.

Vezani dokumenti