Odluka o pokretanju postupka izbora za članove Senata Sveučilišta u Splitu

Postupak izbora članova Senata Sveučilišta u Splitu, u propisanim izbornim kategorijama, pokrenut je na 47. sjednici Senata Sveučilišta u Splitu održanoj dana 27. svibnja 2021. godine

Glasovanje za izbor članova Senata održat će se dana 28. lipnja 2021. godine od 09 do 16 sati.

Kandidature za članove Senata podnose se Povjerenstvu isključivo putem pošte preporučeno ili na protokol Rektorata Sveučilišta u Splitu s naznakom „Za Povjerenstvo – ne otvaraj“ u pisanom obliku s potpisom kandidata u roku od 15 dana od objave ove Odluke.

Kandidat se može predložiti isključivo osobno odnosno ne može ga predložiti druga fizička ili pravna osoba.

Glasovati mogu svi birači koji u utvrđenom vremenu osobno pristupe biračkom mjestu uz predočenje javne isprave s fotografijom.

Odluka o pokretanju postupka izbora članova Senata Sveučilišta u Splitu nalazi se u prilogu obavijesti.

Vezani dokumenti