Održana svečana promocija studenata Farmacije!

Promocija magistara i magistri farmacije održana je 2. lipnja u velikom amfiteatru Medicinskog fakulteta. Promociji je prisustvovao 31 student od 54 pozvana diplomirana studenta.

Promotori su tom prigodom bili: dekan Medicinskog fakulteta prof. dr. sc. Ante Tonkić, dekan Kemijsko - tehnološkog fakulteta prof. dr. sc. Matko Erceg, prodekan za studij Farmacija Medicinskog fakulteta prof. dr. sc. Darko Modun, prodekanica za nastavu i studentska pitanja Medicinskog fakulteta prof. dr. sc. Renata Pecotić i zamjenica voditelja studija Farmacija s Kemijsko - tehnološkog fakulteta izv. prof. dr. sc. Ani Radonić.

U ime svojih kolegica i kolega kao i u svoje ime zahvalila se je magistra farmacije Ana-Marija Ćurić.

Prigodni umjetnički program izveo je glazbeni duo Soundlab project - Gabrijela Brajčić solistica i Ivan Perak klavijatura.