Okrugli stol „COVID 19 - Gdje smo danas?“

Okrugli stol „COVID 19 - Gdje smo danas?“  održat će se utorak, 24. studenog, s početkom u 14 sati u vijećnici „Don Frane Bulić“, 5. kat Sveučilišne knjižnice, R. Boškovića 31.

Sudionici okruglog stola su: prof. dr. sc. Dragan Ljutić, rektor Sveučilišta u Splitu, prorektorica prof. dr. sc. Đurđica Miletić, prof. dr. sc. Ante Tonkić, dekan Medicinskog fakulteta u Splitu, prof. dr. sc. Ozren Polašek, pročelnik Katedre za javno zdravstvo Medicinskog fakulteta i član Znanstvenog savjeta Vlade RH, prim. dr.sc. Željka Karin, ravnateljica Nastavnog zavoda za javno zdravstvo Splitsko-dalmatinske županije,  izv. prof. dr. sc. Anamarija Jurčev Savičević, Nastavni zavod za javno zdravstvo SDŽ, prof. dr. sc. Julije Meštrović, ravnatelj Kliničkog bolničkog centra Split, prof. prim. dr. sc. Ivo Ivić, predstojnik Klinike za infektologiju KBC-a Split, prof. prim. dr. sc. Marija Tonkić, predstojnica Zavoda za mikrobiologiju i parazitologiju KBC-a, prof. prim. dr. sc. Nenad Karanović, predstojnik Klinike za anesteziologiju, reanimatologiju i intenzivno liječenje, akademik Miroslav Radman Mediteranski institut za istraživanje života, prof. dr. sc. Dragan Primorac, član Znanstvenog savjeta Vlade RH.

Zainteresirani će moći pratiti događaj na slijedećem linku: https://us02web.zoom.us/j/81635178787