Prijave za radionicu Co-Creation

Bliži se prva Co creation radionica koja će se održati 27.listopada.  Broj mjesta je ograničen, a potrebno je registrirati se na https://us02web.zoom.us/meeting/register/tZEkce6uqz0jHdEcVi7CKmb75cSDm6oo56Fk.

CO-CREATION kao model zajedničkog stvaranja postoji u određenim SEA-EU sveučilištima, poput Sveučilišta u Brestu, koje će kroz ovu radionicu dijeliti primjer dobre prakse na koji način funkcionira UBO Open Factory.  Living Labsi olakšavaju zajedničko stvaranje, kreativnost i izradu prototipa kao multidisciplinarni otvoreni laboratorij za inovacije. Kao takvi, pružaju mjesto susreta, opremu i stručnost koja promiču učenje kroz rad, razvijajući suradničke i multidisciplinarne projekte u istraživanju i obrazovanju.

U ovoj će se radionici predstaviti iskustva različitih kolaborativnih prostora, dnevnih laboratorija, fab laboratorija, otvorenih tvornica itd., istražujući najbolji model koji će se primijeniti na SEA-EU alijansu.

Detaljan program pogledajte OVDJE