Radionica "SEA-EU goes digital"

Prema projektnom prijedlogu (zadatak 2.4.), trogodišnji cilj alijanse SEA EU je popraviti i primijeniti koncept Okvira Europass digitalno potpisanog vjerodajnica Europass Digitally-Signed Credential Framework. Također naša desetogodišnja vizija je razviti, promovirati i proširiti Europass Digitally-Signed Credential Framework kao ključni digitalni alat za visoko obrazovanje. Također, uz prihvaćenu obvezu testiranja i primjene Europass Digitally-Signed Credential Framework (DSC), prihvatit ćemo i rezultate programa Erasmus Without Paper Erasmus bez papira, kao i testirati i provesti sve vezane inicijative za digitalizaciju poput Ugovora o mrežnom učenju, Erasmus + mobilne aplikacije, EMREX.

Kako bi se postigli ovi ciljevi, Sveučilište u Splitu je pripremilo jednodnevnu radionicu „SEA EU goes digital“ za SEA-EU i ostale partnere koja će biti organizirana 3. studenog 2020. u vremenu od 9 do 13.30 sati. Sve sudionike radionice uvodno će pozdraviti prof. dr. sc. Dragan Ljutić, rektor Sveučilišta u Splitu, a teme o kojima će se raspravljati:
Digitalna rješenja koja podržavaju razvoj politike visokog obrazovanja; Uvod u koncept EDSC provedba EDSC-a; Erasmus nadzorna ploča, OLA, IIAM Europass alati Europska studentska iskaznica: Université de Bretagne Occidentale: iskustvo u provedbi ESC-a.

Detaljan program je u prilogu obavijesti.

Vezani dokumenti