Slobodna mjesta nakon srpanjskog upisnog roka za upis studenata u I. godinu sveučilišnih preddiplomskih i integriranih studija te stručnih studija u akademskoj godini 2010./2011.

Prijave za upis na studijske programe u kojima je ostalo slobodnih mjesta nakon srpanjskog upisa, kao i mogućnost njihovog mijenjanja, mogu se obaviti do 17. rujna 2010. godine putem Nacionalnoga informacijskog sustava prijava na visoka učilišta (NISpVU), a pristupa mu se preko internetske stranice www.postani-student.hr.

Oglašavamo nepopunjena studijska mjesta na studijskim programima Sveučilišta - više.

Sve detalje o upisima na odabrani studij pogledajte na web stranicama fakulteta / sastavnica na kojima se izvodi program, dok se opća pravila  upisa mogu vidjeti u tekstu Natječaja za upis studenata u I. godinu sveučilišnih preddiplomskih i integriranih te stručnih studija u akademskoj godini 2010./2011.