Students & Yachting Open Days

Sajam studentskih poslova u čarter industriji

Kako postati dio jedne od rijetkih industrija u kojoj smo lider u odnosu na svjetske trendove? Tražite isplativ i atraktivan studentski posao koji nudi mogućnost razvoja karijere u dinamičnoj i brzorastućoj industriji?

Yacht charter u Hrvatskoj značajna je gospodarska grana, a s flotom većom od 4000 brodova drži 40% ukupnog svjetskog charter tržišta, što nas čini svjetskom silom kada je riječ o yachtingu.

Zvuči zanimljivo, ali vjerojatno ste pomislili; zašto bi ja kao student/ica odabrao/la karijeru u yacht charteru? Gdje se mogu više informirati o tome?

Upravo na ta pitanja imamo odgovore.

Akademski jedriličarski klub Universitas u suradnji s partnerima organizira Students & Yachting Open Days - susret studenata i profesionalaca iz yachting industrije i to kroz panel raspravu i sajam poslova u yacht charteru.

O čemu će biti riječi na panelu:

• Zašto je posao u yacht charteru NAJBOLJI studentski posao?
  • Koje su profesionalne karijere unutar industrije?
  • Jesmo li svjesni veličine, snage, dosega, perspektive,…, yachting industrije na Jadranu?
  • Sveučilište u Splitu odgovor na potrebe tržišta
  • Važnost sportsko rekreativnog jedrenja za nautičku industriju

TKO SU PANELISTI:

• Prof. dr. sc. Pero Vidan - dekan Pomorskog fakulteta Sveučilišta u Splitu
  • Domagoj Milišić, direktor čarter tvrtke Croatia Yachting
  • Ivan Kljaković-Gašpić, hrvatski jedriličarski olimpijac
  • Marko Rogošić, voditelj prodaje u Euromarine charteru
  • Filip Miroić, student
  • doc. dr. sc. Luka Pezelj - moderator

Poslije panela iz prve ruke i u opuštenoj atmosferi moći ćete dobiti odgovore na sva pitanja od profesionalnih djelatnika industrije: voditelj rezervacija, booking agent, recepcionar u charter bazi, voditelj charter baze (charter base manager), voditelj flote, tehničar u charter bazi, skiper, hostesa, savjetnik za prodaju plovila, yacht broker, voditelj postprodaje (aftersales manager), voditelj marketinga, itd.

U vremenu od 10:00 do 15:00 sati, u auli Prirodoslovno-matematičkog fakulteta, održavat će se Sajam poslova u yachtingu. Sajam dovodi najveće čarter tvrtke na Jadranu koje će svima zainteresiranima predstaviti svoje potrebe te prezentirati uvjete i pogodnosti rada u toj industriji.

Najsretniji sudionici imat će priliku iskusiti regatno jedrenje i yachting iz prve ruke već 25. i 26. 3. 2023., jer za 10 najsretnijih studenata/ica Students & Yachting Open Days osigurana je jedrilica, startnina i skiper za sudjelovanje na 2. Humanitarnoj regati hrvatskih skipera.

Da zaključimo; 24. ožujka 2023., sveučilišni kampus, Zgrada tri fakulteta, aula PMF-a i dvorana A03, u vremenu od 10:00 - 15:00 sati sve o studentskim poslovima u yachtingu.