Studentske sportske subote na Kampusu

Zadnji mjesec 2021. godine pokušat ćemo vam dodatno uljepšati našom manifestacijom Studentske Sportske Subote. Zanimljiv program, super nagrade, puno zabave i sportskog duha glavni su motivi ovog natjecanja.

Cjelokupan program održavat će se 4. i 11. prosinca na studentima poznatim lokacijama: u sportskoj dvorani Kampus te klubu Zenta.

Osim odbojke i cageball-a, svima poznatih timskih sportova, prisjetit ćemo se igre iz djetinjstva - graničara. Dio programa će biti pojedinačno natjecanje - FIFA '21, a dio u parovima - briškula i trešeta. Prvenstvo među fakultetima u e-Sportu održat će se 11. prosinca u sklopu druge Studentske sportske subote.

Čitav događaj će se održati u skladu s mjerama i preporukama Nacionalog stožera i zato vas molimo da budete odgovorni, ali i da se zabavite! Detalje o sportskim natjecanjima pročitajte na linku.