Studentski život

TALK&GROW radionice

U okviru projekta Talk&Grow Sveučilište u Splitu za svoje studente kroz ovu akademsku godinu organizira niz besplatnih radionica iz područja ključnih vještina, odnosno vještina potrebnih za rani razvoj i upravljanje karijerama, ali i naravno, kroz lakši prolazak kroz studentske obaveze.

Radi se o radionicama kroz koje će studenti moći steći ili unaprijediti vještine potrebne za javni nastup, poslovnu i svakodnevnu komunikaciju. Imat će priliku naučiti bolje upravljati svojim vremenom, odnosno bolje se organizirati. Za one koji su pri završetku studija, posebno će biti zanimljive radionice pisanja životopisa i molbe ili radionica u kojoj će imati priliku proći kroz simulaciju poslovnog intervjua.

Predstavljamo Vam plan radionica,  u suradnji CISOK-om Split i Studentskim Centrom Splita prijave za svaku radionicu pojedinačno biti će otvorene tjedan dana prije same radionice. Pratite naše obavijesti i prijavite se na vrijeme jer vjerujemo da će se tražiti mjesto više!

Sve upite vezano za radionice šaljite na mail: savjetovanje@unist.hr