Studentski život

Četvrta radionica ciklusa Talk&Grow "Upravljanje vremenom"

Upravljanje vremenom je tema četvrte radionice ciklusa Talk&Grow iz područja upravljanja karijerama. Radionica će se održati 28. studenog od 13.30 do 15.30h u maloj dvorani (5.kat) Sveučilišne knjižnice u Splitu. Voditeljica radionice je Antonia Peroš, dipl.psih.

Upravljanje vremenom je zapravo upravljanje sobom, a radi se o znanju, vještinama i ponašanju koja pomažu što efikasnije iskoristiti vrijeme, tj. postići bolje rezultate s manje utrošenog vremena. Na radionici će studenti imati priliku osvijestiti različite probleme s organizacijom vremena i posljedice loše organizacije, prepoznati svoje ''kradljivce vremena'', upoznati različite strategije planiranja vremena te tehnike za pridržavanje plana.

Broj sudionika je ograničen te je obavezna prijava preko mail adrese savjetovanje@unist.hr.