Studentski život

Peta radionica iz ciklusa Talk&Grow "Trening komunikacijskih vještina"

Trening komunikacijskih vještina tema je pete radionice ciklusa Talk&Grow, koja će se održati 12. prosinca u 13.30 sati u maloj dvorani (5. kat) Sveučilišne knjižnice u Splitu. Voditeljica radionice je Antonia Peroš, dipl.psih. Radionica je namijenjena svim studentima Sveučilišta u Splitu. Broj sudionika je ograničen te je obavezna prijava. Prijaviti se možete na mail: savjetovanje@unist.hr.

Iako se komunikacija sama po sebi čini jednostavna, često puta dovodi do nerazumijevanja što može uzrokovati konflikte i frustracije u odnosima s ljudima. Iz tog razloga osmišljen je trening komunikacijskih vještina koji se fokusira na vještine asertivne komunikacije i aktivnog slušanja.
Na treningu će studenti imati priliku:
- naučiti više o komunikacijskim stilovima te prepoznati svoj stil komunikacije
- naučiti osnove asertivne komunikacije
- naučiti tehnike aktivnog slušanja i kako nam pomažu u uspostavljanju dobre komunikacije s okolinom
- vježbati adekvatnije izražavati svoje potrebe i osjećaje u komunikaciji

Prijavite se, poboljšajte svoje socijalne vještine te snalaženje u svakodnevnim situacijama!