Studentski život

Electronic Security

Vaš partner u sigurnosti“ službeni je moto splitske tvrtke Electronic Security koja uspješno posluje već 30 godina na području čitave Hrvatske. U tom periodu profilirali su se kao stručnjaci u poslovima tehničke zaštite objekata s preko 10.000 klijenata, od poslovnih i stambenih objekata, rezidencijalnih objekata, industrijskih postrojenja i tvornica, bankarskih institucija do raznih javnih institucija.

Jedan od ciljeva tvrtke je i privlačenje mladih ljudi željnih iskustva, spremnih na svakodnevno razvijanje novih znanja da prve profesionalne korake naprave upravo u Electronic Securityju. Kao nastavna baza FESB-a i Odjela za stručne studije, Electronic Security zainteresiranim studentima kroz program mentorstva prenosi što je moguće više praktičnog znanja i vještina kako bi se kasnije lakše snašli na tržištu rada. Studenti odmah postaju dio tima kako bi što prije iskusili pravu radnu atmosferu, a oni najbolji imaju šansu dobiti stalno zaposlenje, te cjeloživotno usavršavanje i edukacije unutar sustava tvrtke.

Živimo u eri kada se sami morate izboriti za svoju budućnost. Mi smo trud i kontinuirano usavršavanje usvojili kao jednu od glavnih filozofija te potičemo svakoga tko se pronalazi u našem pristupu da nam se javi i predstavi, poručio je direktor tvrtke Electronic Security Krešimir Kegalj svim studentima koji izlaze na tržište rada u ovom, gospodarski teškom, periodu.

Filozofija tvrtke zahtijeva edukaciju vodstva i svih zaposlenika što ih čini potpuno neovisnima o određenim brendovima te im omogućuje da provode kako implementaciju i servise vlastitih, tako i servise tuđih sustava. Jedna od prepoznatljivih dijelova poslovanja tvrtke jest kontinuiran rad i na edukaciji svojih klijenata kako bi mogli samostalno upravljati njihovim sustavima te kako bi što jasnije razumjeli njihovo funkcioniranje.

Usluge Electronic Securityja obuhvaćaju protuprovalne sustave, videonadzor objekata, vatrodojavu s ranom detekcijom dima ili vatre, SOS sustave koji se aktiviraju pritiskom na jednu tipku, kontrolu pristupa prostorima od posebne važnosti, detekciju plina, nadzor vozila putem satelitskog praćenja, parlafone, panik rasvjetu radi sigurne evakuacije u kriznim situacijama, ozvučenje prostora, postavljanje rampa i barijera čime se kontrolira ulaz na javne i privatne površine te okretne barijere koje reguliraju mjesta s visokim intenzitetom prolaska ljudi.

Tvrtku Electronic Security možete pronaći na Facebooku, LinkedInu, Instagramu, web stranici www.electronicsecurity.eu te se javiti putem elektroničke pošte na info@electronicsecurity.eu.