Studentski život

Prijave za radionicu pod nazivom „Kako uspješno startati na tržištu rada?“

Druga radionica ciklusa „U potrazi za poslom“ u organizaciji  Ureda za upravljanje karijerama Sveučilišta u Splitu održat će se u četvrtak, 25. studenog, s početkom u 13 sati, u prostorijama Student Servisa, sala za sastanke, na adresi Cvite Fiskovića 3.

Radionicu pod nazivom „Kako uspješno startati na tržištu rada?“ vodit će mr. sc. Maja Frapporti – Roglić, profesorica psihologije i viša savjetnica u Centru za informiranje i savjetovanje o karijeri.

Na radionici ćete saznati odgovore na pitanja kako se snaći u onom ključnom razdoblju nakon diplome (ili možda i prije nje?), te što prije pronaći posao, koje sve načine i kanale komunikacije možemo koristiti u potrazi za poslom, a, uz niz praktičnih vježbi, bit će riječi i o tome kako napisati kvalitetan životopis te kako se istaknuti molbom za posao odnosno motivacijskim pismom.

Zbog epidemioloških mjera i interaktivnosti radionice broj sudionika je ograničen i obavezne su prijave putem obrasca: https://forms.gle/tig8okYh9cmizo7F8