Studentski život

Započele prijave studijskih programa!

Prvi dan veljače je već tradicionalno važan za maturante, odnosno kandidate koji žele nastaviti svoje obrazovanje i upisati prijediplomski studij. Naime, kako je predviđeno kalendarom Središnjeg prijavnog ureda, 1. veljače 2023. godine u 9 ujutro započele su prijave studijskih programa u sustavu Postani student. Maturanti se u sustav prijavljuju istim podacima pomoću kojih su se prijavljivali kod odabira ispita koje će pisati na maturi.

Zadnji dan prijava za upis na studijske programe je do 19. srpnja do 13:59  sati, što je ujedno i zadnji rok za promjene liste prioriteta ili brisanja studijskih programa.

Isti dan, odnosno 19. srpnja iza 15 sati bit će objava konačnih rang-lista za upis na studijske programe.

Odaberi studij na Sveučilištu u Splitu, sretno svima!