Sveučilišni sport

Poziv na predavanje za studente „Application of mindfulness techniques for successful coping with stress“

Agencija za mobilnost i programe Europske unije pokrenula je niz tematskih predavanja za korisnike programa Erasmus+ kako bi im olakšala provedbu projekata u otežanim pandemijskim okolnostima.

Drugo tematsko predavanje održat će se 30. studenoga 2020. od 14 do 15:30 sati, a namijenjeno je dolaznim i odlaznim studentima programa Erasmus+, Srednjoeuropskog programa razmjene za sveučilišne studije (CEEPUS) i Bilateralnog programa akademske mobilnosti.

Tema predavanja je Application of mindfulness techniques for successful coping with stress, a održat će ga izv. prof. dr. sc. Josipa Mihić s Edukacijsko-rehabilitacijskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu

Sudjelovanje na tematskom predavanju je besplatno i prijava je moguća putem poveznice https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=w3IlDWdrk0G4BaQz4Gv2iTrNaCEGk-ROr0GrhouEP8dUOE1aOVAzRUQ2MURTOVdQUDQ2OERCMEJORC4u  do 28. studenoga 2020. uz mogućnost prijevremenog zatvaranja zbog ograničenih mjesta.

Poziv na radionicu