Sveučilišni sport

Prijave za sudjelovanje na Studentskim sportskim subotama!

Zadnji mjesec 2022. godine pokušat ćemo vam dodatno uljepšati našim Studentskim Sportskim Subotama. Zanimljiv program, super nagrade, puno zabave i sportskog duha glavni su motivi ovog natjecanja.

Cjelokupan program održavat će se 3. prosinca i 10. prosinca na studentima poznatoj lokaciji u sportskoj dvorani Kampus.

Osim odbojke, svima poznatog timskog sporta, prisjetit ćemo se igre iz djetinjstva - graničara. Dio programa će biti pojedinačno natjecanje - FIFA '23, a dio u parovima - briškula&trešeta, Fun Games i UNIST Kviz.

Ekipa ili pojedinac se može prijaviti na više sportova, međutim, trebate uzeti u obzir program natjecanja i potencijalno preklapanje u rasporedu. Molimo da prijavljujete jedan sport po suboti, s tim da će se kviz koji je na rasporedu 3. prosinca održati nakon završetka natjecanja Graničara i Fun games-a.

Detalje o sportskim natjecanjima pročitajte na LINKU, na kojem su i prijave.