Sveučilišni sport

UniSport ST RUKOMETNA LIGA 2021.!

Ovogodišnja rukometna liga koja se održala 12. i 13. svibnja prvi put igrala se na otvorenom terenu.

Teren za igru ustupila je Osnovna škola Brda koj je prepoznala ovu hvalevrijednu sportsku manifestaciju, a čijoj se upravi organizatori iz UniSporta ST posebno zahvaljuju.

Kako vremenske prilike zadnjih dana nisu nikome previše naklonjene tako nisu bile niti natjecanju na otvorenome, no uz dobru volju i želju igrača za igranjem organizatori su sve uspješno proveli.

Na ovogodišnoj UniSport ST RUKOMETNA LIGI natjecalo se ukupno 6 ekipa, a finalne utakmice su igrali FESB i KIF u muškoj konkurenciji te KTF i KIF u ženskoj. Neizvjesnost oko vremena prenijela se kasnije i na teren dok su ekipe FESB i KIF igrale finalnu utakmicu. Na kraju je ipak FESB pokazao da je malo bolja ekipa i pobjedom 24:16 odnio titulu Sveučilišnog prvaka u rukometu. Ženska ekipa KIF pobijedila je ekipu KTF rezultatom 11:4.

FINALNI POREDAK

Studentice

1. KIF

2. KTF

1. FESB

2. KIF

3. MEFST

Čestitamo svim pobjednicima i sudionicima!

Vidimo se i sljedeće godine!

Čitavu fotogaleriju natjecanja možete pogledati na UniSport ST

FOTO: Ante Mandić