Znanost i tehnologija

Prijave za Spin-off Competence Lab - virtualni program obuke za jačanje vještina i razvoj poduzetničkih inicijativa istraživača

Europsko sveučilište mora (SEA-EU) u sklopu projekta reSEArch-EU radi na razvoju Spin-off Competence Laba koji je zamišljen kao virtualni program obuke za jačanje vještina te razvoj poduzetničkih inicijativa istraživača na temelju njihovih istraživačkih područja i projekata. Radi o vrlo korisnim obukama za stjecanje vještina iz područja poznavanja prava intelektualnog vlasništva, upravljanja inovacijama, rješavanja problema, samoupravljanja i poslovnih vještina.
Obuka će se održat će se u srijedu 23. studenog u 10.30 sati na temu Skills to turn problems into opportunities and evaluation methods using creative thinking methods, a predavačica će biti Margaret Mangion sa Sveučilišta na Malti

Za registraciju, molimo da se prijavite na sljedećoj poveznici: https://zoom.us/meeting/register/tJMlcOyvrDssG9OX9yP6l9aleSjEHee8I4T-

Registracija je obavezna za dobivanje potvrde o sudjelovanju.

Program možete gledati uživo i na YouTube kanalu SEA-EU alijanse.

Više detalja o aktivnosti i narednim programima možete pogledati na poveznici Spin-off Competence Lab.