Sastanak Erasmus koordinatora u organizaciji Odjela za međunarodnu i međusveučilišnu suradnju održan je 11. srpnja na Sveučilištu u Splitu.
Na sastanku su predstavljene sve novosti u provedbi Erasmus programa u području mobilnosti studenata i osoblja i digitalizacije Erasmus programa. Ciljevi sastanka su bili razmjena iskustava u provedbi svih Erasmus aktivnosti i podrška Erasmus koordinatorima u provedbi Erasmus programa.
Događaj je otvorio prorektor za međunarodnu suradnju i suradnju s lokalnom zajednicom prof. dr. sc. Zoran Đogaš. Sudionici događaja bili su fakultetski Erasmus koordinatori Sveučilišta u Splitu i predstavnici Odjela za međunarodnu i međusveučilišnu suradnju.


