Fakultet građevinarstva, arhitekture i geodezije u Splitu poziva sve zainteresirane na semestralnu izložbu studenata studija arhitekture i urbanizma, a otvorenje će se održati 30. siječnja 2026. u galeriji i amfiteatru Multimedijalnog kulturnog centra (Dom mladih). Otvorenje izložbe i početak prezentacija studentskih radova predviđeno je u 12:00 sati. Ovo je jedinstvena prilika da se upoznate s kreativnim i inovativnim projektima studenata, koji kroz arhitektonske i urbanističke ideje prikazuju svoje vizije i stručne vještine.
Foto FGAG

