Kultura i umjetnost

Studentski kongres pod nazivom "Ja volim..." za promicanje mentalnog zdravlja mladih

Studentski projekt za promicanje mentalnog zdravlja mladih „Pogled u sebe Split“ i udruga CroMSIC Split organiziraju kongres pod nazivom "Ja volim..."  za sve svoje kolege sa Sveučilišta u Splitu. Kongres će se održati u prostorijama Medicinskog fakulteta u Splitu 26. i 27. svibnja u poslijepodnevnim satima.

S obzirom da se nalazimo u vremenu kada je nužno istaknuti važnost mentalnog zdravlja i mentalne higijene, studenti će na ovom ciklusu predavanja i radionica imati priliku bolje upoznati sebe i saznati nešto više o mentalnom zdravlju, ali i saznati što zapravo vole.

Broj sudionika je ograničen na 40, a sudionici će biti podijeljeni u manje grupe. Prijavljeni će sve informacije dobiti povratno e-mailom. Naglašavamo da je važno sudjelovanje tijekom oba dana zbog radionica koje zajedno čine jednu priču.

Prijave za sudjelovanje primaju se putem poveznice: https://forms.gle/np5yYh1uiQFx8tiWA

PRVI DAN - 26. svibnja 2022.

15 sati -  Uvod - Prostorija B101 Medicinski fakultet Split, nakon predavanja  u grupe zbog radionica.

Predavači: Igor Spetič, youth worker i trener neformalne edukacije, izv. prof. dr. sc. Renata Pecotić (neuroznanost i medicina spavanja) i dr. sc. Linda Lušić Kalcina mag. psych.

Program završava u 19 sati

DRUGI DAN - 27. svibnja 2022.

Početak predavanja u 17:10 sati prostorija B104, nakon toga radionice, Medicinski fakultet Split

Predavači: Andrea Ratković mag. paed., Jasna Vejić mag. soc.  udruga Mentor

Program završava u 20 sati.

Sva pitanja i dodatne informacije mogu se dobiti putem maila: pogledusebe.st@gmail.com