Studenti saksofona Umjetničke akademije u Splitu održat će koncert danas u 18 sati u zgradi Glazbenog odjela na Visokoj. Na programu su djela Pascala, Node, Geissa, Decruck, Larssona, Iberta i Tudora. Nastupaju Bartul Juričević, Roko Negodić, Martin Zdelar, Adrian Seleš, Ruta Špoljarić i Matija Petrić, uz mentorstvo izv. prof. art. Gordana Tudora i klavirsku suradnju doc. art. Ivana Batoša.
Ulaz je slobodan i koncert je otvoren za javnost.
Foto Vojko Bašić/Cropix

