Uspješno obranjeni doktorati stranih istraživačica u okviru projekta MiRoR

Ketevan Glonti i Melissa Kathleen Sharp uspješno su obranile doktorate u okviru projekta MiRoR (Methods in Research on Research), pod vodstvom mentora i voditelja projekta pri Sveučilištu u Splitu, izv.prof.dr.sc. Darka Hrena.

MiRoR je ITN (Innovative Training Networks) projekt financiran u okviru Marie Sklodowska-Curie akcije, koji je posvećen metodama istraživanja o istraživanjima u polju kliničkog istraživanja.Tijekom provedbe projekta, od 1. ožujka 2016. do 29. veljače 2020. godine, razvijen je inovativni i ambiciozni multidisciplinarni i međusektorski program združenog doktorskog studija, koji pruža održivu, integriranu i usklađenu obuku na doktorskoj razini u okviru svjetske mreže izvrsnosti u metodama istraživanja o istraživanju.

Sveučilište u Splitu je provodilo projekt zajedno s ostalim projektnim partnerima: sveučilištima u Parizu, Amsterdamu, Ghentu i Liverpoolu, Sveučilištu Universitat Politecnica de Catalunya te Centru CNRS (Centre national de la recherche scientifique).

Više informacija o projektu dostupno je na službenoj stranici: http://miror-ejd.eu/