NATJEČAJ za dodjelu bespovratnih sredstava - potpora za poticanje start-up poduzetništva u sklopu Programa inkubacije i edukacije za razvoj poduzetništva i start-upa visokotehnoloških industrija

Natječaj se raspisuje na temelju Pravilnika o dodjeli bespovratnih sredstava – potpora na temelju programa inkubacije za razvoj poduzetništva i start-upa visokotehnoloških industrija. Bespovratna sredstva - potpore dodjeljuju se za sufinanciranje troška korištenja usluga Inkubatora za nove tehnologije SPINIT u sklopu objekta UNIST Tehnološki park d.o.o., na adresi Matoševa 56, Split.

Natječaj je otvoren od 10. veljače 2021. godine i traje do 12 sati, 24. veljače 2021. godine.
Prijave se dostavljaju u zatvorenoj omotnici preporučenom pošiljkom pošte ili osobnom dostavom u centralnu pisarnicu Sveučilišta u Splitu na adresu: Sveučilište u Splitu, Ruđera Boškovića 31, 21 000 Split s naznakom „Povjerenstvu za dodjelu potpora za razvoj start-up poduzetništva – prijava na natječaj“.

Tekst Natječaja, Pravilnik i pripadajući obrasci nalaze se u prilogu obavijesti.

Vezani dokumenti