Prijavite se na Big Bang Camp STEP RI znanstveno-tehnologijskog parka Sveučilišta u Rijeci

STEP RI znanstveno-tehnologijski park Sveučilišta u Rijeci organizira Big Bang Camp, petodnevni program namijenjen znanstvenicima, poduzetnicima i poduzetnicima-početnicima, tijekom kojega će mentori pomoći sudionicima koji razvijaju nove tehnologije u utvrđivanju tržišnog potencijala i izradi hodograma pretvaranja tehnologije u proizvode i usluge s tržišnom vrijednosti.

Program je realiziran pod pokroviteljstvom Veleposlanstva SAD-a u Zagrebu, a okupit će petnaest sudionika koji će imati priliku surađivati s vrhunskim mentorima iz Hrvatske i Sjedinjenih Američkih Država.  Sudjelovanje na Big Bang Campu je besplatno i uključuje smještaj (za do dva člana tima), hranu i savjetovanje, a tri najbolja tima po završetku petodnevnog programa osvajaju vrijedne nagrade.

Program će se održati od 15. do 19. rujna 2021., a prijaviti se mogu znanstvenici i poduzetnici iz sljedećih područja:

• Fizičke znanosti (fizika, kemija, astronomija…)
  • Biološke znanosti (biologija, biotehnologija, ekologija…)
  • Društvene znanosti (ekonomija, kriminalistika, psihologija…)
  • Primijenjene znanosti (medicina, inženjerstvo, robotika…)
  • Interdisciplinarne znanosti (primijenjena fizika, umjetna inteligencija…)

Službeni jezik programa je engleski, a prijave su otvorene do 21. lipnja 2021. godine.

Dodatne informacije o rasporedu i prijavi pronađite na službenoj stranici STEP RI znanstveno-tehnologijskog parka Sveučilišta u Rijeci.