Prijavite se na radionicu i naučite kako iskoristiti prednosti digitalnih alata za stvaranje ‘zelenijih’ proizvoda i usluga

Pridružite nam se 11. svibnja 2022. (srijeda) od 12 do 14:30 sati u Spinit inkubatoru na DIH-World Community days-u. Cilj događaja je okupiti lokalne dionike i tvrtke kako bi opisali i prikazali kako centri za digitalne inovacije - DIH-ovi (Digital Innovation Hubs) mogu pomoći malim i srednjim poduzećima (MSP-ovima) u povećanju upotrebe različitih digitalnih alata za optimizaciju poslovnih procesa i isporuku proizvoda i usluga.

Prijavite se za sudjelovanje na događanju putem poveznice

Agenda događanja:

• Dobrodošlica i uvodna riječ, prof. dr. sc. Leandra Vranješ Markić, prorektorica za znanost i inovacije Sveučilišta u Splitu (Bluedih)

• DIH-WORLD Community i mogućnosti financiranja tehnoloških eksperimenata, dr.sc. Ivana Vuka, voditeljica Ureda za transfer tehnologije Sveučilišta u Splitu (Bluedih)

• Usluge za male i srednje tvrtke kroz aktivnosti Bluedih-a, Nikola Balić, mag.ing.comp., voditelj Odjela za znanost i inovacije Sveučilišta u Splitu (Bluedih)

• Međunarodno iskustvo i primjer dobre prakse, tvrtka Seal-Mart i DIHUM, TBC

• Kako je korištenje digitalnih tehnologija unaprijedilo naše poslovanje, Petar Reić, Omolab Ltd.

• Radionica u suradnji s Europskom poduzetničkom mrežom: digitalni alati kao sredstvo za zeleniju i održiviju isporuku proizvoda i usluga, TBC

• Pitanja i odgovori

• Networking i ručak

Vidimo se na Community Days-u!